Ankara Lenovo Laptop – Notebook Tamiri ve Servisi 

Ankarada Lenovo Notebook ve laptop servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Lenovo marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara TMT Bilgisayar olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Lenovo Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Lenovo Laptop Tamiri Konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

TMT Bilgisayar Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Lenovo Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Lenovo Notebook Anakart tamiri servisimizde garantili olarak yaptırabilirsiniz. Anakart üzerindeki tüm arızaları, Ekran Kartı, İşlemci, Ram Sorunu, Wifi Sorunu, USB Port Sorunu yada anakart üzerindeki enteglerin tüm arızalarını servisimizde yaptırabilirsiniz. Anakart Arızalarını 6 Ay Garanti vererek Tamir etmekteyiz

Lenovo Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Degisimi

Lenovo notebook tamirin de ekran kartı sorunu sıklıkla görülmektedir. Ekran kartı arızası kullanıcı hatası olarak görülür. Lenovo servisinde anakart değişimi yapılabilir ancak TMT Bilgisayar teknik servisinde sadece Ekran kartı değişimi yaparak daha uygun maaliyet tamir ediyoruz.

Lenovo Laptop Mentese Degisimi ve Tamiri | Mentese Fiyatları

Lenovo Marka laptopların genel olarak kullanıcı hatası kaynaklı menteşeleri sıklıkla kırılmaktadır. Menteşeler fazla zorlama sebebiyle vida yataklarına kırabilir bu sebeple notebook kasasında tamir işlemi gerektirebilir. TMT Bilgisayar teknik servisinde lenovo notebook cihazlarınızın orjinal ve sıfır menteşe değişimi, menteşe tamiri ve kasanızda oluşan kırıkların tamirini yaptırabilirsiniz. Servisimiz bu işlemi ortalama 1 gün içerisinde yapmaktadır.

Lenovo Laptop İnverter Tamiri Lenovo Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Lenovo Marka Laptop ve Notebook’lar belirli bir batarya ömürleri vardır. Kullanıcının kullanımına göre ilk açıldığı günden itibaren 1 ile 3 yıl arasında genel olarak sorun çıkarmazlar garantisi bitti dönemlerde bu cihazların batarya sorunu başlar ve yeni batarya takılması gerekir. Servisimizde Tüm Lenovo laptop modelleri için batarya mevcuttur.

Lenovo Laptop Klavye Degisimi ( 1 Saat’te Klavye Degisimi)

Ankara Lenovo Laptop servisi olarak tüm modellerde klavye değişimi teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Laptop’unuz klavyesi kullanıcı hatası kaynaklı arızalanabilir yada sıvı temasına maruz kalabilir. Lenovo marka cihazların tüm modellerinin klavyeleri stoklarımızda mevcuttur. Stok durumumuza göre aynı gün içerisinde arızalı klavyenizi yenisi ile değiştirip tüm testleri yaparak teslim ediyoruz.

Lenovo Laptop Adaptör Satısı ve Adaptör Tamiri

Ankara Lenovo notebook servisi olarak stoklarımızda tüm modeller için adaptör mevcuttur.

Lenovo Laptop Sarj Soketi (Giris Yeri) Tamiri ve Degisimi

 

Lenovo Laptopların kullanıcı hatasına bağlı olarak şarj soketleri kırılmaktadır. Servisimizde bu tür sorunları kısa sürede ve Uygun fiyat ile çözüm sunmaktayız. Lenovo Şarj Soketi Arızası yetkili servislerde kullanıcı hatası olarak geçer ve anakart değişim politikası uygulanır. Teknik servisimizde sadece soket değişimi yapılarak uygun fiyatlara cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Lenovo laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Degisimi ve Disk Fiyatları ?

 

Lenovo Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz

Tamir ve Bakım Yaptığımız Lenovo Marka Laptop Modelleri;

 • Thinkpad Serisi
  X1 Carbon / X1 Yoga / X390 / X390 / X280 / T590 / T580 / T490 / T480s / T480 / P72 / P71 / P51s / P51 / P1 / L580 / L480 / L380 Yoga / L380 / E585 / E485 / Yoga 11e / 14s / 13s

 • İdeapad Serisi
  700 / 720s / 500s / 530s / 520s / 500 / 520 / 300 / 330s / 100 / 120s / Miix 720 / 520 / 320 / D330 / S540 / S540 / S145 / S145 / S145 / S145 / L340 / L340 / L340

 • Yoga Serisi
  C930 / 900 / 920 / 700 / 730 / 500 / 530 / 300 / 330

 • Lenovo Serisi
  V330 / V140 / V130

 • Legıon Serisi
  Y730 / Y730 / Y530 / Y520