Acer Laptop – Notebook Tamiri ve Servisi Ankara – Lcd Ekran Degisimi

 

Ankara Acer Laptop ve Noteebok servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Acer marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara TMT Bilgisayar olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

 

Ankara Kızılay Acer Teknik Servisi olarak tüm Acer modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Acer Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Ankara Kızılay da konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

TMT Bilgisayar Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

30 DK’da Ekran Degisimi

 

Acer Marka Arızalı yada Kırık olan lcd ekranınızı servisimizde beklerken 30 dk içerisinde değişimi yaparak ve tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz. Ankara dışından gelen cihazların da aynı sürede lcd erkan değişimi yaparak aynı gün tekrar kargoya veriyoruz.

Acer Laptop Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları

Acer marka laptopların genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı klavyeleri arızalanmaktadır. Teknik servisimizde acer laptopların tüm modellerinde klavye seçenekleri mevcut olup aynı gün değişim yapılmaktadır. Değiştirilen tüm ürünlerin firmamız tarafından garantisi mevcuttur.

Acer Notebook Batarya Değişimi

Bu ürünlerin kullanım sıklığına bağlı olarak belirli bir süre sonrasında bataryalarının değişmesi gerekir. Batarya sorunu yeni alınan bir üründe 2 yıl sonrasında başlamaktadır. Servisimizde Orjinal ve Muadil olmak üzere batarya çeşitleri vardır.

 

Acer Laptop Mentese Degisimi ve Tamir Fiyatları

 

Acer Marka Notebook Cihazlarının düzensiz kullanım nedeniyle menteşelerin kırılması ve menteşelerin bağlantı noktalarında kırılmalar oluşmaktadır. Acer laptopların tüm modellerinde menteşe değişimi, Menteşe Tamiri ve kasa menteşe yuvalarının tamir işlemleri yapılmaktadır.

 

Acer Laptop Kasa Degisimi ve Notebook Kasa Tamiri Fiyatları

 

Acer laptopların en büyük sorunları arasında Kasa’nın bağlantı noktalarından kırılmasıdır. Menteşenin vida yataklarından kırılarak cihazın ekran sorunu ve panelin açılmama sorunu sıklıkla görülür. Servisimizde bu tür sorunlarınız aynı gün çözüm bularak cihazınızı çalışır ve sorunsuz şekilde sizlere teslime ediyoruz.
Acer Laptop Kasa Tamiri İşlemine 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Tamir ve Bakım Yaptığımız Acer Marka Laptop Modelleri;

Acer a114 / Acer a515 41G / Acer an515 51 / Acer Aspire 3 a315 21 / Acer Aspire a515 51g / Acer Aspire a517 51g / Acer Aspire e5 575g / Acer Aspire e5 576g / Acer Aspire eS1 524 993p / Acer Aspire eS1 533 / Acer Aspire eS1 572 / Acer Aspire f5 573g / Acer Aspire vx5 591g / Acer e5 553g / Acer e5 774g / Acer es1 N3060 / Acer es1 432 / Acer es1 524 905J / Acer es1 531 n3710 / Acer Predator g3 572 / Acer Predator ph317 51 / Acer sp111 / Acer Swift sf314 52 / Acer Travelmate ex2519 /